$20,000,000$3,422,000/EBITDA
Azienda di lavorazione del metallo
Kroatië | Productie | L#20240701

Deze kans is ideaal voor investeerders die op zoek zijn naar een toonaangevend metaalverwerkingsbedrijf met een sterke marktaanwezigheid, moderne faciliteiten en stabiele financiële prestaties. Dit metaalverwerkingsbedrijf bi ...

$20,000,000$3,422,000/EBITDA
$3,422,000
TBD
Italië | Voetbalclubs | L#20240697

130+ Jaar Oude Serie C Italiaanse FC, die algemeen wordt beschouwd als de meest succesvolle voetbalclub in zijn beginperiode die het Italiaanse voetbal domineerde. Het is geen geheim dat Noord-Italië lange tijd de thuisbasis is ...

TBD
TBD
$60,000,000$3,203,047/EBITDA
Puerto Rico | Banken | L#20240641

Deze instelling opereert als een zeer gespecialiseerde en particuliere financiële dienstverlener die zich voornamelijk richt op de wereldwijde behoeften van kleine en middelgrote commerciële en industriële entiteiten. Het is ge ...

$60,000,000$3,203,047/EBITDA
$3,203,047
TBD
Pipeline impianti eolici 28MW + 31MW + 31MW

Italië loopt voorop bij de ontwikkeling van hernieuwbare energie in Europa, waarbij windenergie een belangrijke rol speelt in de overgang van het land naar een duurzamere en milieuvriendelijkere energiemix. Met zijn gunstige klim ...

TBD
TBD
TBA
Verenigde Staten | Pharma | L#20240619

Biotechbedrijf met een uitstekend veiligheidsrecord van meer dan 2500 klinische behandelingen. Bedrijf ontwerpt, produceert en verkoopt affiniteitsbloedfiltratieproducten. Een nieuw en zeer innovatief hemofiltratieapparaat dat gep ...

TBA
TBD
TBA

Waterkrachtcentrales in Kazachstan spelen al vele jaren een belangrijke rol in de energiesector van het land. Kazachstan heeft grote rivieren en overvloedige waterbronnen, waardoor het een ideale locatie is voor de ontwikkeling va ...

TBA
TBA
$11,000,000$581,501/EBITDA
Letland | Vervoer | L#20240596

Een van de oudste transport- en expeditiebedrijven in Letland, opgericht in 1997. Het bedrijf is met succes actief in Europese landen, waaronder de GOS-landen, Rusland, Wit-Rusland, Kazachstan, enz., met als belangrijkste speciali ...

$11,000,000$581,501/EBITDA
$581,501
$4,500,000TBA/EBITDA
Nederland | Casino | L#20240592

Verken een unieke kans om twee gevestigde affiliate websites in de iGaming niche over te nemen, specifiek afgestemd op de Nederlandse gereguleerde markt. Deze websites bieden een uitzonderlijke kans voor nieuwe of ervaren kopers o ...

$4,500,000TBA/EBITDA
TBA
$3,100,000
Italië | Productie | L#20240588

Dit is een kans om een gevestigd en hoog aangeschreven historisch Italiaans bedrijf over te nemen dat actief is in de productie van complete systemen voor het verpakken van producten in de voedingsmiddelen-, cosmetica-, chemische ...

$3,100,000
TBD
property

Metaalbewerkingsbedrijf

EBITDA

$3,422,000

Gross

$17,000,000

Price

$20,000,000
property

Historische reeks C Italiaanse voetbalclub

EBITDA

TBD

Gross

TBD

Price

TBD
property

Oprichting Puerto Rico Bank

EBITDA

$3,203,047

Gross

$6,325,390

Price

$60,000,000
property

3x 28MW + 31MW + 31MW Windenergiecentrales Pijplijn

EBITDA

TBD

Gross

TBD

Price

TBD
property

Toonaangevend onderzoeksbedrijf BioTech

EBITDA

TBD

Gross

TBD

Price

TBA
property

50 MW waterkrachtcentrale met GOV PPA – 87 USD/MW voor 20 jaar

EBITDA

TBA

Gross

TBA

Price

TBA
property

Transport- en expeditiebedrijf

EBITDA

$581,501

Gross

$3,095,901

Price

$11,000,000
property

2x Affiliate Casino Websites in de gereguleerde Nederlandse markt

EBITDA

TBA

Gross

$1,000,000

Price

$4,500,000
property

30 jaar oud historisch Italiaans bedrijf in de productie van verpakkingsmachines

EBITDA

TBD

Gross

$5,000,000

Price

$3,100,000

Te koop For Sale

Deze kans is ideaal voor investeerders die op zoek zijn naar een toonaangevend metaalverwerkingsbedrijf met een sterke marktaanwezigheid, moderne faciliteiten en stabiele financiële prestaties. Dit metaalverwerkingsbedrijf biedt een meerderheidsbelang (minimaal 70%) of een volledig belang (tot 100%) en is gevestigd in de EU. Het bedrijf heeft meer dan 30 jaar ervaring in het produceren en assembleren van staalconstructies, metalen apparatuur, machines en industriële installaties.

Hoogtepunten

  1. Marktpositie en export: Het bedrijf heeft een sterke marktpositie: meer dan 90% van de jaarlijkse productie wordt geëxporteerd naar EU-markten.
  2. Ervaren werknemers: Heeft 160 geschoolde werknemers in dienst met een gemiddelde leeftijd van 38,5 jaar.
  3. Moderne productiefaciliteiten: Het bedrijf is uitgerust met ultramoderne zware bewerkingsapparatuur en produceert jaarlijks meer dan 3000 ton eindproducten.
  4. Financiële stabiliteit: Vertoont historisch stabiele financiële prestaties, hoge winstgevendheid en een laag schuldniveau.
  5. Uitbreidingspotentieel: Mogelijkheden voor extra fabrieks- en capaciteitsuitbreiding.

Technologische mogelijkheden

Het bedrijf biedt een breed scala aan technologische mogelijkheden, waaronder:

  • Engineering en structurele ontwikkeling
  • Productie van complexe gelaste onderdelen
  • 3D meting en anticorrosiebescherming
  • Bewerking van grote afmetingen
  • Speciaal lassen en niet-destructief onderzoek
  • Plasma en gas snijden met boren en draadsnijden

Industriële segmenten en klanten

De engineering- en productiemogelijkheden van het bedrijf richten zich op verschillende sectoren:

  • Straalmachines
  • Mijnbouwuitrusting
  • Wind- en waterkrachtcentrales
  • Afvalverwijdering Machines
  • Diepboormachines
  • Metalen spoorweg- en weginfrastructuur
  • Civiele techniek (Wegen)
  • Pretparken
  • Andere complexe gelaste onderdelen

Faciliteiten en apparatuur

De faciliteiten van het bedrijf strekken zich uit over 35.000 m² land, inclusief 13.000 m² productiehallen met:

  • CNC machines: Voor snijden, boren en draadsnijden.
  • Buigapparatuur: Voor het rond en hoekig buigen van platen.
  • Draaibanken en freesmachines: Inclusief geavanceerde conversie-CNC mogelijkheden.
  • Las- en schilderfaciliteiten: Uitgerust voor grootschalige industriële processen.

Certificeringen en kwaliteitscontrole

Het bedrijf hanteert hoge normen met verschillende certificeringen:

  • ISO 9001:2015
  • EN ISO 3834-2
  • EN 1090-EXC 3
  • EN 15085-2 niveau CL1
  • Daarnaast heeft het bedrijf gecertificeerd personeel in dienst voor niet-destructief onderzoek en kwaliteitsborging.

Financiële prestaties

De afgelopen zes jaar heeft het bedrijf een stabiele financiële groei laten zien met consistente winstmarges en een hoge liquiditeit. De belangrijkste financiële cijfers zijn:

  • Inkomsten: Gemiddeld €16 miljoen per jaar.
  • EBITDA-marge: Gemiddeld ongeveer 17,8%.
  • Netto-inkomen: Constante winstgevendheid met lage schuldniveaus.

MergersCorp M&A
International As Seen On

  • brand 1
  • brand 1
  • brand 1
  • brand 1
  • brand 1